Honzík a Jurko, alebo..."The Show Must Go On"?

Autor: Veronika Bahnová | 5.11.2007 o 11:03 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  2062x

Čítala som rozprávky, v ktorých uchádzači o ruku princeznej museli splniť úlohy aby si princezná, jej otec kráľ a matka kráľovná mohli vybrať toho najlepšieho nástupcu trónu. A vždy to dopadlo dobre. Našiel sa ten najlepší, ktorý splnil všetky náročné úlohy a dokázal silu génov, chrabrosť, udatnosť, vytrvalosť,... Popri tom sa zamiloval a dokázal, že má srdce na správnom mieste. A zamilovala sa i princezná a bola veľká svadba a žili spolu šťastne až kým nepomreli.  

Dnes je to naopak. Ženy plnia úlohy, ktoré vymyslí televízny štáb a „krásny“ milionár. Byť vybraná je pravdepodobne sen mnohých dievčat a žien ak sa prihlásili do reality show „Vyvolená“, „Nevesta pre milionára“,...Byť účastníčka zvádzania a jednou zo zvedených vyžaduje skutočne hrošiu kožu žien, ktoré sa pre to odhodlali v priamom prenose. Viera, že sa dá milovať muž, ktorý verejne dvorí iným ženám, je u týchto „vyvolených“ pravdepodobne bezbrehá. Dôverovať chlapovi, ktorý nemá zábrany  sa pred verejnosťou  láskať s inými ženami, vyzývať ich k sexuálnym hrádkam a podľahnúť ich zvodom, môže skutočne iba „silná“ žena.  

Čítala som niekde, že „očarené vydajachtivé ženy sa predbiehali, ktorá je lepšia a chceli mníchovského podnikateľa Honzíka za každú cenu "uloviť". Tá, ktorá ho ulovila mu dala kopačky v priamom prenose a bol koniec rozprávky, nežili spolu kým nepomreli. Ale aj tak to bol šťastný koniec, lebo Honzík je doposiaľ veľmi vnímavý  na obdiv iných žien, nevydržal by zrejme pri jednej vyvolenej. 

Teraz je na scéne svalnatý milionár Jurko. Namiesto romantika sa vyfarbil tvrďas, ktorý od dámy svojho srdca očakáva dobrú fyzickú kondíciu a odvahu. Preto ich spúšťa zo skál dolu vodou  a dá im zabrať aj inými fyzickými aktivitami. Dámy robia všetko, čo Jurko povie a on si pochvaľuje. Stále ešte nie je rozhodnutý. Pod jeho mužnou hruďou je srdce dobré chránené. Nie je zatiaľ zaľúbený a ktovie či niekedy bude. Veď o nič vlastne nejde iba predviesť svoj šarm, svoj neodolateľný úsmev, biele zuby, svoj ... a napokon zobrať nejaký ten milión.  

Vždy som si myslela, že láska a porozumenie je to, čo je dôležité pre partnerský vzťah. A zatiaľ som sa v tomto nezmýlila.

Vždy som si myslela, že otvorenosť a úprimnosť je to, čo je dôležité pre budovanie partnerského vzťahu. Aj toto platí doposiaľ.

Vždy som si myslela, že partnerský vzťah je čosi výsostne súkromné. Ale v tomto som sa zmýlila.  „Vyvolená“, „Nevesta pre milionára“,...sú dôkazom toho, že niektoré ženy veria na lásku v priamom  prenose a niektorí muži nám nahovárajú, že tomu veria tiež.

Zaspala som dobu ak neverím, že takto sa nedá nájsť životný partner? Už naozaj neviem,...ale snáď čas mi ukáže kde je pravda.

"The Show Must Go On"

nech to stojí, čo chce!?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: Beblavý a spol. ukončili blokádu parlamentu

Premiér Pellegrini odsúdil konanie šestice z koalície PS-Spolu.

Streľbu pred dvoma barmi v nemeckom Hanau neprežilo deväť ľudí

Podozrivého našli mŕtveho v byte, spolu s ďalšou osobou.

Cynická obluda

Danko v Slobodnom vysielači

Danko dostal možnosť sa krásne opustiť pred jemu primeraným publikom. A tak začal hovoriť o mužoch a ženách.


Už ste čítali?