Aj Vy patríte k 4% vyvoleným finálovej hry ?

Autor: Veronika Bahnová | 9.1.2008 o 9:01 | Karma článku: 9,70 | Prečítané:  2224x

"Konečne" prišla žltá obálka a v nej nečakané „šťastie“. Bola som nominovaná na výhru 200 000 Sk. Som jedna z mála, pretože voľba padla na mňa a iba 4% ďalších obyvateľov Trnavského kraja.

.  

Knihy sa dajú predávať rôznym spôsobom. Spoločnosť Reader´s Digest Výber sa rozhodla balamutiť občanov. Rozposlala žltú obálku a v nej všeličo, vrátane „Výpisu finalistu“ a obálok na spätné odoslanie všetkých tých papierov,   ktorými sa zaväzujem odkupovať knihy a tým zvyšovať svoju šancu

na výhru   3 500 000 Sk. 

Prečo píšem o balamutení ľudí. Nuž preto, že rovnaké „šťastie“ postihlo i ďalších členov mojej rodiny a známych. Aj tí sú 4% vyvolených z populácie.  

Všetky papiere boli označené mojím menom a adresou. Kde  ju získali? Neviem. Ale zrejme je niekde dostupná, pretože podobne nevyžiadané ponuky od neznámych firiem sa mi čas od času objavujú v schránke.  

Reader´s Digest Výber „vydáva“ celkom zaujímavé knihy. Mnohé sú plné nevšedných fotografií, mnohé ponúkajú zaujímavé fakty. Iste by som sa pri mnohých z nich zastavila a možno i kúpila v kníhkupectve. Táto megalomanská a domnievam sa, že klamlivá reklamná kampaň ma však odrádza od spolupráce s touto spoločnosťou. Prečo sa domnievam, že kampaň je klamlivá? Zdá sa mi málo pravdepodobné aby naša rodina žijúca v Trnavskom kraji a susedia z toho istého kraja patrili k tým 4% nominovaným na výhru. Ale možno je to veľká zhoda okolnosti, že práve ľudia z môjho okolia boli oslovení. V tom prípade moja domnienka je nesprávna.   

Veľká žltá obálka aj z obsahom teda putuje do koša !!!! 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: Beblavý a spol. ukončili blokádu parlamentu

Premiér Pellegrini odsúdil konanie šestice z koalície PS-Spolu.

Streľbu pred dvoma barmi v nemeckom Hanau neprežilo deväť ľudí

Podozrivého našli mŕtveho v byte, spolu s ďalšou osobou.

Cynická obluda

Danko v Slobodnom vysielači

Danko dostal možnosť sa krásne opustiť pred jemu primeraným publikom. A tak začal hovoriť o mužoch a ženách.


Už ste čítali?