Prečo si myslím, že ma v ORANGE nemajú radi?

Autor: Veronika Bahnová | 14.1.2008 o 12:54 | Karma článku: 15,03 | Prečítané:  7879x

Prišiel čas, kedy by som si mohla vymeniť mobil. Dlhé roky chodím k oranžovým predajcom a zatiaľ som bola spokojná a zrejme aj oni so mnou, pretože sme si nerobili prieky.

Tesne pred Štedrým dňom sa to zmenilo. Chcela som si urobiť radosť novým mobilom. Pristavila som sa v Trnavskom Tescu, v stánku označenom ORANGE. Pri pulte stáli dve predavačky a veselo drkotali. Za stolíkom sedeli ďalšie dve predavačky a venovali sa klientom. A ešte tam bol predavač. Sedel za pultom a bavil sa s klientkou, kým spolu čakali na tlačiareň, ktorej sa nechcelo tlačiť zmluvu.  

Drkotajúce predavačky pri pulte som zrejme vyrušila otázkou: „Môžem si u Vás vymeniť mobil za nový?“ Nechápavo pokrútili hlavou. A tak som zopakovala otázku. Ich odpoveď bola: „Počkajte si, kým budú obslúžení sediaci klienti.“  

Poslušne som sa zaradila a vytvorila som rad o jednej osobe. Sledovala som dianie pri pulte asi desať minút.   

Konečne tlačiareň vydala svoje svedectvo a nová zmluva v troch vyhotoveniach bola na svete. Klientka ju podpísala, zdvihla sa zo stoličky a odišla. Opustila som svoje miesto v rade a sadla som si na voľnú stoličku k príjemne vyzerajúcemu mladému predajcovi v oranžovom tričku. S úsmevom som vyslovila svoje prianie:  „Môžem si u Vás vymeniť mobil za nový?“ a dostala som prekvapujúcu odpoveď: „Je čas obedu. Počkajte si, kým sa naobedujeme“

Neverila som vlastným ušiam. Nikde nebolo označené, že majú obedňajšiu prestávku. Dve drkotajúce predavačky sa vybrali na obed. Nie jedna ale dve. Veď akoby to bolo, keby drkotanie prerušili. Pri obede sa najlepšie drkoce. Predajca sa postavil na ich miesto. A mne odporučil aby som sa postavila do svojho radu, v ktorom som stála iba ja. Teraz sme tam boli šiesti. Traja predajcovia a traja klienti. Dvaja sa venovali klientom a jeden predajca nechal svojho klienta, teda mňa, stáť v rade.

Zobrala som to osobne a povedala som si: „V ORANGE ma už nemajú radi.“ 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: Beblavý a spol. ukončili blokádu parlamentu

Premiér Pellegrini odsúdil konanie šestice z koalície PS-Spolu.

Streľbu pred dvoma barmi v nemeckom Hanau neprežilo deväť ľudí

Podozrivého našli mŕtveho v byte, spolu s ďalšou osobou.

Cynická obluda

Danko v Slobodnom vysielači

Danko dostal možnosť sa krásne opustiť pred jemu primeraným publikom. A tak začal hovoriť o mužoch a ženách.


Už ste čítali?