Žena o žene - úvaha?

Autor: Veronika Bahnová | 16.4.2008 o 11:15 | Karma článku: 12,99 | Prečítané:  4127x

Žena je zvláštny tvor.

Žena je zvláštny tvor. Je schopná zacítiť závan záujmu. Stačí úsmev muža na vzdialenosť dvoch sedadiel autobusu.  

Žena je zvláštny tvor. Je schopná  zacítiť závan priateľstva. Stačí vysloviť pozdrav na vzdialenosť rúk držiacich sa sedadiel preplneného autobusu. 

Žena je zvláštny tvor. Je schopná zacítiť závan lásky. Stačí  zahľadieť sa do jej očí na vzdialenosť stolíka s objednanou kávou prázdnej kaviarne. 

Žena je zvláštny tvor. Je schopná zacítiť závan túžby. Stačí na chvíľu dotknúť sa jej ramien na vzdialenosť krokov spoločnej prechádzky. 

Žena  je zvláštny tvor. Je schopná absolútnej dôvery. Stačí  jej navliecť prsteň z trávy zľahnutej po milovaní. 

Žena je zvláštny tvor. Je schopná naplniť sa nekonečnou láskou. Stačí keď počuje prvý plač dieťaťa na vzdialenosť  ich spoločnej pupočnej šnúry. 

Žena  je zvláštny tvor. Je schopná naplniť sa nekonečnou radosťou. Stačí keď vidí úsmev, kroky, keď počuje slová, vety na vzdialenosť rastu svojich detí.      

Žena je zvláštny tvor. Je schopná naplniť sa radosťou, túžbou, láskou, nehou doplna. Potrebuje byť zasiahnutá tým všetkým hlboko. Až do prasklín bolesti zo strachu, že o to všetko môže prísť, že sa to všetko stratí.  

Som zvláštny tvor, schopný poznania na vzdialenosť svojho života. Láska aj bolesť, odvaha aj strach, radosť aj plač, ... to všetko patrí ku mne a to, čo je vo mne, tak o to nemôžem prísť...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?